EQUIP HUMÀ

La nostra experiència està basada en molts anys organitzant activitats outdoor de qualsevol tipus, amb milers d’amics satisfets amb la nostra forma de fer les coses.

Nosaltres no volem ser correctes, ni avorrits, ni fer el que tots fan. En Tramuntana busquem fer una volta de femella, anar més enllà i sorprendre’t amb una experiència única.

Ens adaptem al tipus d’activitat que ens demanden i no al revés, per la qual cosa sempre comptem amb el personal adequat per a tot tipus d’activitats. I com el seu treball és la seua passió, sempre tindran paciència i un somriure per a regalar-te.

Totes les nostres activitats compten amb segur d’accidents així com un segur de responsabilitat civil, però més important que això són els protocols de seguretat que emprem per a fer minimitzar tot tipus de riscos.

Roger Costa

CEO

 

616351506
roger@tramuntanaaventura.es


Felipe Lozano

Guia oficial de turisme, planificació d’activitats i formació

Idiomes: espanyol, anglés, francés, italià, valencià.
Especialitzat en enoturisme i gastroturisme

0034601171481
felipe@tramuntanaaventura.es
felipelozanoalc
felipelozanoturismo
https://www.facebook.com/FelipeLozanoTurismo

Raúl Vicedo

Responsable d’activitats i director de projectes.

626557316
raul@tramuntanaaventura.es
http://raulvicedo.blogspot.com/

Santiago Ceña

Tècnic esportiu en Barrancs i muntanya.

santi@tramuntanaaventura.es

Javier Díaz

Tècnic en Barrancs

Francis

Responsable d’activitats

605865575

Carlos Munuera

Responsable de Comunicació

carlos@tramuntanaaventura.es

Luis Cánovas

Tècnic esportiu en Barrancs.

luis@tramuntanaaventura.es

Alicia Sirvent

Responsable de Tramuntana Solidari

solidario@tramuntanaaventura.es

Vicente Devesa

Director de Projectes

608451387
vicente@tramuntanaaventura.es