EQUIP HUMÀ

La nostra experiència està basada en molts anys organitzant activitats outdoor de qualsevol tipus, amb milers d’amics satisfets amb la nostra forma de fer les coses.

Nosaltres no volem ser correctes, ni avorrits, ni fer el que tots fan. En Tramuntana busquem fer una volta de femella, anar més enllà i sorprendre’t amb una experiència única.

Ens adaptem al tipus d’activitat que ens demanden i no al revés, per la qual cosa sempre comptem amb el personal adequat per a tot tipus d’activitats. I com el seu treball és la seua passió, sempre tindran paciència i un somriure per a regalar-te.

Totes les nostres activitats compten amb segur d’accidents així com un segur de responsabilitat civil, però més important que això són els protocols de seguretat que emprem per a fer minimitzar tot tipus de riscos.

Roger Costa

CEO

 

616351506
roger@tramuntanaaventura.es


Alicia Sirvent

Responsable de Tramuntana Solidari

solidario@tramuntanaaventura.es

Vicente Devesa

Director de Projectes

608451387
vicente@tramuntanaaventura.es

Luis Cánovas

Responsable de Activitats

luis@tramuntanaaventura.es

Luis Cánovas

Responsable d’activitats

luis@tramuntanaaventura.es

Francesco Sturiale

Guia de Turisme oficial

34622197522
francesco@tramuntanaaventura.es

Raúl Vicedo

Responsable d’activitats

626557316
raul@tramuntanaaventura.es

Alicia Sirvent

Responsable de Tramuntana Solidari.

solidario@tramuntanaaventura.es

Santiago Ceña

Responsable d’activitats

santi@tramuntanaaventura.es

Carlos Munuera

Responsable de Comunicació

carlos@tramuntanaaventura.es

Nuria Orgiles

Guia de turisme oficial

nuria@tramuntanaaventura.es